У Конотопі виявили директора-корупціонера

Конотопською місцевою прокуратурою спільно з Управлінням СБУ в Сумській області виявлено факт вчинення директором одного з комунальних підприємств районного центру правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Так, посадовець не повідомив про конфлікт інтересів та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів при укладенні договору позики з юридичною особою, в якій він є засновником, та при укладенні договорів на виконання робіт з приватним підприємством, до якого він формально відношення не має, але відповідно до здобутих у ході перевірки доказів фактично контролює його діяльність.

Як повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Андрій Байдак, за вказаним фактом складено 2 адмінпротоколи про правопорушення, пов’язані з корупцією, за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення, їх копії вручено правопорушнику та спрямовано до суду для розгляду по суті.

Крім того, відносно вказаної особи Конотопською місцевою прокуратурою внесено подання у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» з метою проведення службового розслідування за фактом порушення вимог закону щодо передачі в управління належних йому корпоративних прав, а також порушення вимог контракту щодо заборони суміщення посади керівника комунального підприємства з іншими видами діяльності.

Поділитися в соціальних мережах