У новорічну ніч на Сумщині чергуватимуть 200 поліцейських

31 грудня та 1 січня на території області планується проведення 27 масових заходів, в яких візьмуть участь близько 20 тисяч осіб.

До місць проведення кожного заходу будуть наближені піші та автомобільні патрулі.  Поліція Сумщини вже переведена на посилений варіант несення служби. У новорічну ніч на вулиці вийдуть чергувати більше 200 поліцейських. Їм допомагатимуть військовослужбовці Національної гвардії України, групи «швидкого реагування» громадського правозахисного об‘єднання. “На місцях розгорнута робота оперативних штабів, які постійно відслідковують стан оперативної обстановки. Створені посилені слідчо-оперативні, вибухотехнічні групи поліції, передбачений необхідний резерв особового складу”, – розповів начальник Нацполіції у Сумській області Микола Лушпієнко.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах