У пенсіонерки відібрали гроші на операцію

До дільничного офіцера поліції звернулась мешканка одного з сіл Шосткинського району. Пенсіонерка розповіла йому, що, збираючи гроші на операцію по зору, нещодавно виявила зникнення п’яти тисяч гривень. Заощадження, за її словами, вона зберігала в коморі. Зайти туди міг лише її помічник, який допомагав по господарству і нещодавно бував у неї. Тож його першим і вирішив перевірити правоохоронець.

«В поле зору поліції потрапив 37-річний односільчанин заявниці, – говорить Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Чоловік раніше мав судимості за майнові злочини. А коли його розшукали та допитали, він зізнався у скоєному. Свій вчинок пояснив просто – не мав грошей, а вкравши їх, витратив все на одежу, взуття, спиртне та інші розважальні послуги».

У поліції продовжують перевіряти зловмисника на ряд інших майнових злочинів у місті та районі. У відношенні нього відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», спрямоване до суду. За скоєне йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах