У пошуках їжі жінка обікрала підприємця

У поліцію із заявою про крадіжку звернувся 41-річний приватний підприємець, якій здає в оренду гіроскутери. Чоловік розповів правоохоронцям, що з його складського приміщення, де вони зберігались, викрадені три гіроборди загальною вартістю понад 16 тисяч гривень. 

«Детально опитавши власника викрадених електричних транспортних засобів та провівши відповідну перевірку, співробітники поліції встановили підозрювану, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Нею виявилась 36-річна знайома заявника, яка зізналась у скоєному. За словами жінки, вона кілька разів допомагала власнику прибирати складське приміщення, під час чого непомітно викрадала дороговартісні пристрої, які потім здавала до ломбарду».

Наразі жінка розкаюється у скоєному, виправдовуючи свої скрутним фінансовим становищем. Вона вже викупила та повернула власнику два гіроскутера. У поліції відносно підозрюваної відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 та 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», яке вже спрямували до суду. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах