У Ромнах аферистка видурює у пенсіонерів гроші за “дешеву” їжу

У Ромнах поліцейські розшукують аферистку, яка під приводом продажу продуктів харчування за низькою ціною, видурює у літніх громадян гроші. Однією з її жертв стала 62-річна жінка, яка віддала 500 гривень, а обіцяного товару чекає і досі.

До Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулась 62-річна жителька міста, яка розповіла, що після візиту приємної жінки лишилась 500 гривень. Говорить, гостя назвалась працівницею доброчинної організації, що допомагає пенсіонерам. Запропонувала придбати продукти харчування за ціною нижче магазинної. А коли жінка погодилась та витягла 500 гривень, зловмисниця пообіцяла наступного дня принести весь товар, вартість чого склала 385 гривень та рештки здачі. Отримавши гроші, «добродійка» зникла й більше не появлялась.

Наразі по даному факту слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та роблять все можливе аби встановити особу підозрюваної. Є припущення, що це не єдина жертва пройдисвітки.

Поділитися в соціальних мережах