У Ромнах помічниця вкрала у дідуся-випивохи пенсію

До Роменського відділу поліції із заявою звернувся літній чоловік, який розповів, що виявив зникнення своєї банківської картки. До того ж, зникли з її рахунку й гроші в сумі одна тисяча гривень.

Поліцейські провели перевірку та з‘ясували, що до вчинення крадіжки була причетна 33-річна знайома заявника. Виявилось, що жінка частенько допомагала йому у побуті та на прохання чоловіка ходила до магазину, аби придбати харчі та алкоголь. За покупки розраховувалась грошима з картки пенсіонера, який довірливо повідомив їй пін-код. Інколи як оплату за допомогу заявник пригощав свою помічницю спиртним.

Під час чергового такого «візиту» господар випив зайвого і пішов відпочивати. Жінка ж, не задумуючись, скористалась ситуацією і тихцем поцупила банківську карту, яку господар залишив на видному місці.

Сама «помічниця» виправдовується: зважилась на злочин, бо потрібні були гроші. Маючи чужу картку, вона зняла залишки пенсії та витратила їх на алкоголь.

Наразі щодо підозрюваної слідчі поліції відкрили одразу два кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 (крадіжка) та ч. 1 ст. 357 (викрадення документів…) Кримінального кодексу України. За скоєне їй загрожує до трьох років ув’язнення, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах