У Ромнах юнак пограбував немічного на милицях

До Роменського відділу поліції з заявою про пограбування звернувся 72-рiчний житель міста. Чоловік розповів, що його пограбували вдома. Кривдником назвав знайомого його сина, який, увірвавшись до кімнати, почав нишпорити по кишенях та відібрав усю пенсію. Дати відкоша чоловік фізично не зміг, адже майже прикутий до ліжка та пересувається за допомогою милиць.

Працівники поліції встановили, що того дня до сина заявника додому приходила компанія товаришів. Усі разом вони вживали спиртне. Під час розмови син потерпілого обмовився, що батько нещодавно отримав пенсію, на що пізніше і зазіхнув один із гостей. Це був 18-річний юнак, який, підігрітий алкоголем, вирішив пограбувати старенького. У скоєному хлопець зізнався. Звинуватив у всьому горілку, мовляв якби не був п’яний, навряд чи так вчинив.

Наразі відносно підозрюваного слідчі відкрили кримiнальне провадження за ч. 1 ст. 186 Кримiнального кодексу України (грабiж). За скоєне зловмиснику загрожує до чотирьох рокiв ув’язнення, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах