У Шостці ліснику загрожує три роки тюрми за 12 незаконно спиляних сосен

До Шосткинського відділу поліції звернувся керівник місцевого лісгоспу. Чоловік пояснив правоохоронцям, що під час перебування у лісонасадженні він виявив незаконну порубку 12 дерев сосни. На вказане місце одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції, де було затримано автомобіль, завантажений свіжоспиляними колодами хвойних дерев.

pm14image002

Як з’ясували правоохоронці, на одній із дільниць лісового господарства проводилась планова суцільна санітарна вирубка дерев. Цією ситуацією вирішив скористатися 53-річний місцевий лісник. Підприємливий чоловік незаконно випиляв 12 сосен та вже збирався везти їх замовнику, одному з місцевих приватних підприємців.

pm487image001

Наразі затриманий лісовоз знаходиться на штрафмайданчику Шосткинського відділу поліції. За виявленим фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу», санкція якої передбачає від 850 до 1 700 гривень штрафу або до шести місяців арешту, або до трьох років обмеження волі чи позбавлення волі на той же строк.

pm959image003

Поділитися в соціальних мережах