У Шостці мішками крадуть кабелі і дроти

Шосткинські інспектори з безпеки дорожнього руху під час патрулювання міста побачили неподалік металоприймального пункту двох підлітків, які несли мішок із дротами та кабелями. На запитання, звідки взяли вироби, хлопці не змогли дати зрозумілої відповіді, тож їх доправили до відділу поліції для з’ясування всіх обставин і викликали батьків.

Одному школяру 14 років, другому 16, обоє місцеві. Старший із підлітків вже потрапляв в поле зору правоохоронців за скоєння крадіжки.

Перебуваючи у слідчій кімнаті, неповнолітні розповіли, що, нібито гуляючи містом, удень вони знайшли в недобудові ці кабелі і вирішили їх здати у брухт.

«На жаль, останнім часом у Шостці набули сумної «популярності» крадіжки електричних кабелів та дротів, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Зловмисники, в гонитві за швидким заробітком, знеструмлюють гаражні кооперативі, приватні господарські приміщення, чим завдають збитків та незручностей мешканцям Шостки. Тож наші співробітники прикладають максимум зусиль для встановлення та затримання таких мисливців за металом».

Наразі по даному факту поліція проводить перевірку, за результатами якої будуть прийняті відповідні рішення.

Поділитися в соціальних мережах