У Шостці та Білопіллі арештували “автівки-привиди”

Працівники поліції по нагляду за дорожнім рухом зупинили в м. Білопілля автомобіль марки УАЗ-31310, в причепі якого знаходився брухт.  Під час перевірки з‘ясувалось, що 38-річний водій не мав жодних документів на вантаж. Крім того, правоохоронці встановили, що окремі номери вузлів та агрегатів легкового фаетону й фургону не відповідають інформації, вказаній у техдокументації, та носять явні сліди зварювальних робіт та переробки.

pm746image001

Автівку з причепом полісмени доправили на штраф майданчик Білопільського відділення поліції, наразі з‘ясовуються причини та обставини правопорушення.

pm788image002

Наступного дня на автошляху «Суми-Глухів-Шостка» інший наряд поліції по нагляду за дорожнім рухом зупинив легковий автомобіль марки «Део-Ланос». За кермом знаходився 34-річний житель Шостки. Під час перевірки транспортного засобу за базами обліку стражі порядку з‘ясували, що державний номерний знак, встановлений на легковику, належать іншому транспортному засобу. Окрім цього, полісмени встановили, що номер кузову машини не відповідає інформації, вказаній у свідоцтві про реєстрацію цього авто.

pm372image004

Легковик був доправлений на штрафмайданчик Шосткинського відділу поліції.

Джерело: https://su.npu.gov.ua/

Поділитися в соціальних мережах