У справі екс-керівника психлікарні слухали свідка

Продовжується судовий розгляд справи екс-головного лікаря Охтирської психлікарні Лілії Неофітної. Жінка просить відновити її на посаді, з якої звільнили її обласні депутати. Нагадаємо, сталося це рік тому – через те, що керівниця не виконала наказ про переведення пацієнтів до іншого закладу у зв’язку з низькою температурою у палатах. Тоді у 7 пацієнтів виявили пневмонію, 1 жінка померла від запалення легень. Сьогодні слухали свідка відповідача – тобто Сумської обласної ради. Олександр Нечай – працює завідувачем відділення психлікарні.

“Вона до мене заходила у відділення, прийшла з заступником з медсестринства, я провів по відділеннях, вона доходить до кінця і говорить, що холодно, що аж обличчя мерзне. Підходим до термометра, кажу дивіться +15 , а на рівні ліжка + 10, +12. Вона питає, чи ми одягнені, чи є ковдри, це і все. Нічого не зробили для того, щоб вугілля було якісне. Бо коли появилося якісне вугілля – то стало тепло”, – говорить Олександр Нечай.

“До закупівлі вугілля я відношення не маю. Є тендерний комітет і технічна служба, яка контролює якість. Я як головний лікар забезпечила повну готовність закладу до опалювального сезону. Зробила ремонт котельні, труби поміняла. У мене є акт, що заклад готовий до опалювального сезону”, – говорить Лілія Неофітна.

 Судове засідання перенесли на 23 лютого. Тоді мають заслухати ще одного свідка відповідача.

Поділитися в соціальних мережах