У Сумах безвісти зник чоловік (фото)

Сумським ВП ГУНП в Сумській області розшукується безвісно зниклий громадянин Титаренко Ігор Іванович, 1978 р. н., який останній час мешкав в місті Суми. Розшукуваний пішов з місця проживання 3 січня поточного року та до теперішнього часу не повернувся.

Прикмети зниклого чоловіка: на вигляд 40 років, зріст близько 180-185 см, худорлявої тіло будови, на переніссі – шрам, має коротку зачіску та чітко виражене підборіддя. Був одягнутий у спортивну куртку темно-синього кольору з помаранчевою підкладкою та білим написом спереду, штани чорного кольору з білими смугами, шапку чорного кольору в сіру краплину та взутий у туфлі чорного кольору. 

Поліція закликає всіх громадян, кому відомі будь-яка інформація про місцезнаходження зниклого чоловіка, повідомити про це до Сумського відділу поліції за телефонами: (0542) 66-72-04, 050-30-72-005, 050-40-73-102 або 102.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах