У Сумах грабіжник ударив в обличчя полісмена

Із балкону власної квартири старший інспектор Управління кадрового забезпечення ГУНП Віталій Максименко побачив, як чоловік відібрав сумку в жінки і кинувся тікати.

«Я вдягнувся і вибіг у двір, – розповідає Віталій. – Там побачив потерпілу. Швидко розпитавши в неї прикмети зловмисника і з’ясувавши в яку сторону він побіг, кинувся наздоганяти. На сусідній вулиці я його побачив. Крикнув «Стій! Поліція!». Натомість чоловік тільки прискорився. Для того, аби його затримати, довелося застосувати заходи фізичного впливу».

Розуміючи, що за свої дії доведеться відповідати, зловмисник почав просити поліцейського відпустити його, мовляв, удома залишилися дитина та дружина і він більше не буде грабувати, але коли зрозумів, що його вмовляння не діють і правоохоронець викликає колег по лінії «102», вирішив вдатися до радикальних дій.

«Скориставшись тим, що я розмовляю по телефону, він вдарив мене в обличчя, вирвався і почав тікати, – розповідає Віталій. – І знову довелось його наздоганяти, а, наздогнавши, міцно утримувати до приїзду колег з патрульної поліції».

Наразі викрадене повернуте власниці. Зловмисник затриманий і перебуває під вартою. Ним виявився раніше судимий за вчинення майнових злочинів 34-річний житель Чернігівської області. Відносно нього в поліції вже відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» та за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу». За скоєне йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Начальник ГУНП області Микола Лушпієнко високо оцінив вчинок свого молодого колеги. У присутності особового складу ГУНП він відзначив його професійні дії, подякував за службу та заохотив грошовою винагородою.

Поділитися в соціальних мережах