У Сумах невідомий прийшов до пенсіонера додому і вимагав долари

Учора, 9 листопада, близько 11:00 до 70-річного чоловіка, який проживає за адресою Данили Галицького в Сумах зателефонував незнайомий, який представився сумським слідчим. Він повідомив, що син пенсіонера щойно збив дівчину, яка наразі перебуває у реанімації. Для вирішення питання по слідству та задля допомоги потерпілій незнайомець запросив 1500 доларів.

Знервований громадянин повідомив, що не може надати всю суму одразу, на що псевдоправоохоронець повідомив, що гроші можна надавати частинами. Тож за першою частиною він за деякий час надішле свого помічника. Після того моральний тиск по телефону продовжувався понад 10 разів.

За деякий час додому до чоловіка дійсно прийшов невідомий, який повідомив, що він помічник слідчого. У цей час додому прийшла жінка господаря, яка повідомила, що перед передачею коштів зателефонує синові.

Зрозумівши, що шахрайський план завершується невдачею, невідомий вийшов із будинку та направився у бік вулиці Іллінська.

Після телефонного дзвінка до батьків приїхав син. Спільно з матір’ю вони послідували за невідомим та викликали поліцію. Чоловіка було затримано на вулиці Іллінська. Ним виявився 47-річний сумчанин. Він поводився агресивно, тому інспектори застосували до нього кайданки та доставили до Сумського відділку поліції.

Поділитися в соціальних мережах