У Сумах обдурили пенсіонерку

До Сумського відділу поліції звернулась 89-річна жінка. Вона розповіла, що ввечері після візиту так званого поліцейського лишалась грошей.

За словами пенсіонерки її зателефонував чоловік, який назвався онуком та попросив про допомогу. Він повідомив, що затриманий та знаходиться у відділку поліції. І, аби його не притягли до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, попросив грошей. Ціною «відкупу» стали останні дві тисячі гривень старенької, які вона віддала незнайомцю, що прийшов до неї додому. Коли ж він пішов, бабуся зателефонувала родичу та зрозуміла, що її ошукали. 

Нині працівники поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та вживають заходи щодо розшуку зловмисника. А також звертаються до всіх громадян з проханням не впускати незнайомців до своїх осель, не спілкуватись із малознайомими людьми і не віддавати їм своїх грошей. Розповідайте про подібні шахрайські схеми своїм літнім батькам, близьким та родичам, а якщо стали жертвою злочину – одразу звертайтеся до поліції.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах