У Сумах поліція на гарячому застукала зека-кабельщика

У Сумах група швидкого реагування поліції охорони затримала крадія телефонного кабелю. Він заробляв гроші, позбавляючи мешканців багатоповерхівок Інтернету та кабельного телебачення.

«Заробляючи на крадіжках копійки, вони наносять збитки у десятки тисяч гривень власникам кабельних мереж та й страждають жителі обласного центру. Вартість кабелю не головне, найгірше, що люди не можуть отримувати у повній мірі замовлені послуги. Після кожної крадіжки потрібно 2-3 дні на відновлення мереж. До того ж, страждає імідж компанії. Надійний захист кабельних мереж дає залучення груп швидкого реагування поліції охорони», – прокоментував інспектор технагляду ПАТ Укртелекому Віктор Демченко.

При пошкодженні кабелю групи затримання поліції охорони негайно виїжджають на місце, а підвали, колодязі, у яких, як правило, і проходять всі комунікації, стають пасткою для злочинців.

Так сталось і цього разу. 53 річного сумчанина, раніше засудженого за аналогічні злочини, правоохоронці затримали безпосередньо біля входу у підвальне приміщення будинку по вул. Харківській 40/1. При ньому були вже згорнуті кабелі загальною довжиною близько 40 метрів.

Чоловіка доставили до відділку поліції. Наразі слідчі проводять перевірку на причетність затриманого до скоєння аналогічних злочинів на території обласного центру. Тепер замість «легкого» заробітку він найближчі три роки може провести за ґратами.

pm364image003

pm439image004

pm705image002

Поділитися в соціальних мережах