Сумський рецидивіст скоїв 19 нових злочинів

Сумська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно 40-річного раніше неодноразово судимого жителя обласного центру. Чоловік, який 15 років свого життя провів у місцях позбавлення волі, обвинувачується у шахрайстві, крадіжці, грабежі та розбійному нападі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений неофіційно працював на приватному підприємстві, яке займалося встановленням і реалізацією пам’ятників. Однак заробляти гроші своїм трудом чоловік не планував, тому, без відома керівника, приймав у громадян замовлення на виготовлення і встановлення пам’ятників, отримував передоплату, а роботу не виконував. Таким чином чоловік ошукав 12 осіб на суму близько 40 тис. грн.

Окрім того, обвинувачений викрав із квартири, яку винаймав, усю побутову техніку. На крадіжці та шахрайстві зловмисник не зупинився й продовжив свою протиправну діяльність грабежами і розбійними нападами. Винахідливий рецидивіст знайомився з чоловіками, входив до них у довіру, а після спільного розпиття спиртних напоїв, наносячи новим знайомим декілька ударів по голові, відбирав у них цінні речі.

Як повідомила прокурор Сумської місцевої прокуратури Марина Тимченко, під час слідства встановлено причетність обвинуваченого до 19 епізодів злочинної діяльності, його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 1 ст. 187 КК України. Рішення суду чоловік чекає в слідчому ізоляторі.

Довідково: обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.

Поділитися в соціальних мережах