У Сумах судитимуть екс-директора ПТУ

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора державного професійно-технічного навчального закладу за обвинуваченнями в низці злочинів.

Як повідомив прокурор відділу прокуратури області Максим Алєксєєв, зокрема керівник закладу протягом 2015-2017 років із корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище всупереч інтересів служби, надав вказівку інспектору з кадрів та старшому майстру виробничого навчання вносити до офіційних документів, а саме наказів, табелів обліку робочого часу та відомостей про нарахування і виплату заробітної плати особам, які фактично у закладі не працювали. На підставі підписаних директором табелів обліку робочого часу за вказаний період шести особам було безпідставно виплачено близько 60 тис. грн.

Окрім того, зазначений директор закладу наказав своєму підлеглому відключити систему опалення в навальних корпусах училища з метою подальшого привласнення коштів, виділених на її відновлення. Внаслідок таких протиправних дій закладу спричинені збитки в сумі 116 тис. грн (вартість робіт з відновлення та матеріали).

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) та за ч. 1 ст. 364 (зловживання службовим становищем) КК України.

Довідково: колишньому директорові навчального закладу загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах