У Сумах виправдали голову Господарського суду, обвинуваченого в корупції

Сьогодні, 6 березня, у Ковпаківському районному суді м. Сум відбулося слухання справи про адміністративне порушення, згідно з яким голова Господарського суду Сумської області Олександр Коваленко не повідомив у Національне агентство з попередження корупції про суттєві зміни в майновому стані після придбання автомобіля.

Як випливає з матеріалів справи пояснень особи, на яку складено протокол, заповнення декларації про майновий стан проходило ще до того, як посадова особа набула права власності на зазначений транспортний засіб.

У ході розгляду справи судом також взято до уваги, що протокол складений на голову суду, не є суб’єктом правопорушення за частиною 2 статті 172-6 КУпАП. Таким чином, провадження у справі про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП відносно судді Господарського суду Сумської області Олександра Коваленка було закрите у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах