У Сумах затримали студента вишу з наркотиками

На території області, починаючи з 6 лютого, проводиться профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Мігрант». Мета – розкриття тяжких і особливо тяжких та інших видів злочинів, до вчинення яких причетні іноземці, а також кримінальних правопорушень, жертвами яких стали іноземні громадяни, та виявлення порушників установлених правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для подальшого перебування в державі.

Так, у ході проведення профілактичних заходів оперативники Сумського відділу поліції виявили 24-річного іноземця у зберіганні наркотиків. Під час огляду квартири, яку він винаймав, поліцейські знайшли 50 грамів подрібненої речовини рослинного походження, схожу на марихуану. «Підозрюваний є студентом одного з вищого навчального закладу міста, – коментує Павло Карабута, начальник Сумського відділу поліції. – Він пояснив поліцейським, що наркотичні речовини привіз зі своєї Батьківщини, які використовував у кулінарних потребах».

Наркотики правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження, а у відношенні їх власника слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту», яке передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі строком до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах