У Сумському СІЗО з’ясовують, хто передав арештованому рожеві таблетки

У приміщенні Сумського слідчого ізолятору під час особистого огляду речей одного з утримуваних виявили вкладку з «сюрпризом».

З кишені куртки правоохоронці вилучили речовину рослинного походження зеленого кольору, схожу на наркотичний засіб марихуана вагою близько 20 г та порошкоподібну речовину білого кольору, схожу на психотропну речовину «амфетамін» вагою близько 2 г. У пакеті з медикаментами, серед інших таблеток, знайшли та вилучили 14 пігулок рожевого кольору, схожі на сильнодіючий лікарський засіб «данабол», до складу яких входить діюча речовина «метандієнон», вагою близько 1 г.

Утримуваний у СІЗО 23-річний громадянин, у якого знайдені наркотики, взятий під варту в лютому минулого року. Він очікує суду за вчинення злочинів, передбачених статтями 309, 289 КК України – зберігання наркотиків та незаконне заволодіння автотранспорту відповідно. Усі вилучені речовини направлені на експертне дослідження.

За вказаним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 КК України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 321 КК України та оголошення повідомлення про підозру за ст. ст. 309, 321 Кримінального кодексу України. У рамках слідства з‘ясовується особа, яка передала арештованому наркотики, та способи передачі їх до закритого пенітенціарного закладу, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

pm971image001

pm311image002

pm91image003

Поділитися в соціальних мережах