В автокооперативі сталася крадіжка

До Глухівського відділу поліції з заявою про крадіжку звернувся один із членів місцевого автокооперативу. Чоловік розповів: із дверей його гаража невідомі злодії зірвали навісний замок і поцупили з приміщення запчастини до автівки та мотоцикла.

Уже за кілька годин працівники поліції з‘ясували, що крадіжку вчинили двоє місцевих нероб віком 37 та 38 років, котрі раніше вже потрапляли в поле зору правоохоронних органів, і мають за плечима судимості за скоєння майнових злочинів.

Того ж дня в рамках відпрацювання території обслуговування працівники поліції провели санкціонований огляд гаражного приміщення молодшого зі спільників. І виявили не лише викрадені у заявника автозапчастини, а й ємність з речовиною, схожою на опій ацетильований. І хоча сам власник зізнається, що розчин він зберігав виключно для себе, у поліції в рамках відкритого за ознаками ч. 1 ст. 309 КК України кримінального провадження перевіряють його на причетність до виготовлення та збуту наркотичних речовин.

Що стосується крадіжки, то мотиви її вчинення обидва спільники пояснюють нестачею коштів на горілку. Винесені з чужого гаража автозапчастини вони планували здати на пункт прийому вторсировини, однак не встигли – їх намірам завадили полісмени. Тепер обом підозрюваним доведеться відповісти перед законом за вчинення крадіжки, а молодшому з них – ще й за зберігання наркотиків. У відповідності з вимогами чинного законодавства їм обом загрожує чималий строк ув‘язнення – до 6 років.

Поділитися в соціальних мережах