В Охтирці виявили самогонну “бізнес-вумен”

За допомогою небайдужих громадян, які негативно ставляться до самогоноваріння, працівники Охтирського відділу поліції виявили у 63-річної жительки одного із сіл кілька літрів вже готової до реалізації алкогольної продукції та апарат для її вигонки. 

«У відношенні пенсіонерки складений черговий адміністративний протокол за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення», яка передбачає штраф, – коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – Зі слів жінки, домашню горілку виготовляла для власних потреб, однак правоохоронці мають ґрунтовні сумніви щодо правдивості її слів. Адже місцеві жителі неодноразово скаржились на алкогольний «бізнес» пенсіонерки». 

Подібні профілактичні заходи працівники поліції будуть проводити й надалі. Тому звертаються з закликом до громадян повідомляти про відомі їм факти самогоноваріння чи реалізації домашньої горілки. Кожне таке повідомлення буде перевірене, та в разі підтвердження – порушника буде притягнуто до відповідальності в рамках чинного законодавства.

Поділитися в соціальних мережах