Відпочинок на вулиці закінчився криміналом

Відпрацьовуючи повідомлення про факт правопорушення, що надійшов від місцевих жителів, співробітники сектору кримінальної поліції Кролевецького відділення поліції звернули увагу на двох чоловіків. Один із них, перебуваючи в людному місці, розпивав спиртне, інший палив у непередбаченому для цього місці.

Відтак, на порушників громадського порядку не лише склали адміністративні протоколи за відповідними статтями КУпАП, але й провели поверхневий огляд. У 31-річного жителя райцентру полісмени знайшли та вилучили медичний шприц об’ємом 2,5 мл, повністю заповнений рідиною, схожою на опій ацитильований. У іншого, 34-річного місцевого чоловіка, подібна «знахідка» – медичний шприц об’ємом 2,5 мл, була заповнена тільки на 1 «кубик». Обидва порушника чи не в один голос заявили, що наркотичні речовини тримали для власного вживання.

Вилучені ємності з вмістом наркотичної рідини слідчі вже направили на експертне дослідження. За даними фактами відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Досудове слідство триває. За зберігання наркотиків чоловікам загрожує цілком реальне ув‘язнення строком до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах