Влада Сум буде судитися через конкурс управителів

12 листопада Апеляційний суд у Харкові визнав недійсним рішення виконкому про призначення конкурсу управителів. Місцева влада вважає це рішення спірним, а питання принциповим.

«Вчора було засідання Апеляційного адміністративного суду в Харкові. Залишилося в силі рішення Сумського окружного адміністративного суду від 21 червня про визнання недійсним рішення виконкому №123 від 20 березня про призначення конкурсу.

Суд визнав, що конкурс може проводитися за ініціативою жителів, і послався лише на Закон про житлово-комунальні послуги. Ми вважаємо це спірним рішенням, так як Закон про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках дає право і виконавчим органам призначення і проведення конкурсу. Рішення будемо оскаржувати в касаційній інстанції, так як це питання принципове. Якщо погодитися, що тільки з ініціативи жителів, то роль органів місцевого самоврядування впливати на процес буде сильно звужена», – заявив на засіданні виконкому 13 листопада начальник правового управління Олег Чайченко.

Нагадаємо, міська влада вже неодноразово вносила зміни і переносила терміни проведення конкурсу з визначення управителів. 10 жовтня виконком переніс дату проведення конкурсу на 29 березня 2019 р. Мабуть, тепер усе буде залежати від касації.

Конкурс буде проводитися для тих багатоквартирних житлових будинків, які на момент його проведення не створять ОСББ або не виберуть собі управителя самостійно.

Поділитися в соціальних мережах