Власник кафе звернувся до поліції

До Глухівського відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 30-річний власник одного з місцевих кафе. Чоловік розповів: з його закладу відвідувачі викрали продукти харчування та спиртне.

Викликані на місце події полісмени з‘ясували обставини події та осіб, причетних до неї. Підозрюваними виявилися троє місцевих жителів, котрі напередодні відпочивали у кафе. Саме вони замовили за свій столик горілку, пляшку безалкогольного напою та м‘ясне асорті. Хвилин за 20 після цього товариство покинуло заклад, але не з порожніми руками: мало того, що вони не сплатили за своє замовлення, ще й «прихопили» із собою все доставлене.

Один із цих молодих людей, 21-річний глухів’янин, зізнався: у барі друзям стало нудно, тож у них виникла ідея всім разом зі своїм замовленням вийти на свіже повітря і «відірватися по повній». 

Наразі поліція за даним фактом відкрила кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка) та встановлює ступінь вини кожного з учасників події. За такий незвичний спосіб “розважитися” за чужий рахунок загрожує покарання від чималого штрафу до 3-х років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах