Власнику кафе зламали щелепу

До Путивльського відділення поліції зателефонував 44-річний власник одного з місцевих кафе. Він повідомив, що один із відвідувачів зламав йому щелепу.

«На місце події виїхали працівники групи реагування патрульної поліції, – коментує Оксана Федченко, начальниця Путивльського відділення поліції. – Учасники конфлікту були агресивно налаштовані, тож, якби не приїзд правоохоронців, невідомо чим все могло закінчитись. Дрались як жінки, так і чоловіки».

Як з’ясували поліцейські, у кафе відпочивало декілька компаній. Дехто святкував зустріч випускників, інші гості прийшли на день народження. А коли одна з молодих дівчат почала непристойно поводитись та чіплятись до інших відвідувачів, дружина заявника зробила їй зауваження. Та окрім словесних образ, 22-річна дівчина почала битись. Підігріті алкоголем товариші, вирішили вступитись за неї. Розпочалась бійка. У результаті чого окрім жінок, постраждав власник кафе, якому 22-річний приятель дівчини зламав щелепу. 

Наразі всі вони з тілесними ушкодженнями різної ступені тяжкості звернулись за допомогою до лікарні та поліції. За даним фактом відкриті кримінальні провадження за ст. 122 ч. 1 «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження», та ст. 125 ч.1 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Так, надмірне вживання алкоголю може коштувати сплати штрафу, виправних робіт чи навіть позбавлення волі строком до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах