Вночі побили і пограбували підлітка

 

Повідомлення про злочин в поліцію надійшло від продавця нічної крамниці Шостки. Жінка розповіла, що до їх торгівельної точки зайшов хлопець у стані алкогольного сп’яніння та попросив викликати поліцію.

Правоохоронцям, що прибули на виклик, потерпілий розповів, що після вживання алкогольних напоїв йому стало зле, і він вирішив перепочити на лавці у дворі багатоповерхівки. Свій мобільний телефон він тримав у руках, слухав музику, коли відчув удар по голові.

На розшук зловмисника одразу був зорієнтований увесь особовий склад Шосткинського відділу поліції, перевірялись точки збуту мобільних телефонів. Саме завдяки цим оперативним заходам і вдалося з’ясувати особу підозрюваного. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 17-річний місцевий житель, який лише кілька тижнів назад повернувся з місць позбавлення волі. І хоча здобутий таким чином гаджет він встиг продати знайомому, працівники поліції вилучили мобільний, і після необхідних слідчих дій повернуть власнику.

«Можливо, цієї ситуації б і не сталося, якби батьки обох неповнолітніх юнаків контролювали, де знаходяться їх діти, чим займаються і в якому стані знаходяться, – коментує подію Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Тепер же одному доведеться певний час лікуватися, іншому, у відповідності з ознаками ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), доведеться знову постати перед судом».

За скоєне неповнолітньому зловмиснику загрожує чергове покарання до шести років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах