Вночі в Сумах знайшли чоловіка, який перебував у розшуку

Нещодавно вночі патрульні отримали повідомлення про невідомого чоловіка, який стукає у двері одного з під’їздів на вулиці Інтернаціоналіста та водночас ніяк не реагує на зауваження мешканців.

Вартові порядку оперативно прибули на місце події, де виявили вказаного чоловіка. Він мав ознаки алкогольного сп’яніння та не міг пояснити, навіщо порушує громадський порядок.

За наявними базами інспектори встановили, що 38-річний мешканець Сумського району знаходиться в розшуку, як особа, яка приховується від органів досудового розслідування за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) ККУ. Поліцейські доставили громадянина до Сумського відділку поліції.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах