Водій намагався задавити полісмена

Подія сталася в Конотопі. Близько першої години ночі начальник місцевого відділу поліції повертався до дому зі служби, коли помітив на тротуарі автомобіль з відчиненими дверцятами, що, фактично, перекривав дорогу перехожим.

Поліцейський підійшов до водія, зробив йому зауваження і попросив прибрати автівку з пішохідної зони. Водій почав лаятись, кидався битися, а потім, взагалі, сів за кермо і поїхав на правоохоронця, створюючи реальну загрозу його життю та здоров’ю. Аби вгамувати порушника поліцейському довелося застосувати зброю. 

Водія доставили до поліцейського відділу. Ним виявився місцевий житель, 1979 року народження. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, до того ж без документів на керування транспортним засобом.

За даним фактом інспекція з особового складу ГУНП провела перевірку згідно якої дії начальника місцевого відділу поліції були визнані правомірними, а ось у відношенні нетверезого порушника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 ч КК України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу», яка передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років. До того ж, складені адміністративні протоколи за ст. 126 «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування» та 130 « Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння».

Поділитися в соціальних мережах