Вранішній дзвінок залишив жінку без грошей

До Охтирського відділу поліції звернулася 56 річна місцева жителька. За її словами, вранці до неї зателефонував невідомий та, представившись працівником служби безпеки банку, повідомив, що з її рахунку хтось намагався зняти кошти. І запевнив, що служба безпеки зробила все можливе, аби жінка не втратила заощаджень, для чого довелося заблокувати її картку. А щоб вона мала змогу й надалі користуватись своїм банківським документом, запропонував його розблокувати. Для чого попрохав назвати декілька перших та останніх цифр картки для підтвердження особи її власниці. Жінка довірливо виконала всі вказівки співрозмовника. А згодом, перевіривши свій банківський рахунок, виявила зникнення грошей у сумі 9500 тис. гривень.

«Ми вкотре попереджаємо громадян, що потрібно з осторогою ставитися до невідомих співрозмовників, – говорить начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – І застерігаємо нікому й ні при яких обставинах не надавати реквізити своїх банківських карток, й тим паче – коди доступу до своїх фінансових рахунків. Громадянам слід пам‘ятати, що поза приміщенням банківської установи і без особистої присутності клієнтів працівники банків не проводять жодних фінансових операцій».

Сьогодні за фактом шахрайства слідчі Охтирського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та роблять все можливе, аби встановити особу та затримати зловмисника.

Поділитися в соціальних мережах