Юнак обікрав квартиру в Сумах

У поточному році поліцейські вже розкрили 634 крадіжок чужого майна, 10 з яких – за минулу добу. На збільшення цього показника спрацювали правоохоронці більшості районів області та обласного центру.

Так, у Сумах працівники поліції розшукали 19-річного юнака, який обікрав квартиру, що винаймав. З оселі 49-річної власниці він вкрав телевізор та здобув собі кримінальну відповідальність. Ще двох зловмисників викрили в тату-салоні та в приміщенні одного з навчальних закладів: 29-річний сумчанин вкрав куртку в свого однолітка, 15-річний хлопець спокусився на мобільний свого неповнолітнього знайомого. 

Ще двох зловмисників викрили працівники Сумського районного відділу. Вони встановили двох чоловіків 20 та 55 років, які нишпорили по дачних будинках та господарських приміщеннях і викрадали металеві вироби. Подібного «металошукача» викрили й у Великописарівському районі: там 49-річний місцевий вирішив покращити свої матеріальні статки за рахунок одного з держпідприємств, з якого вкрав 120 кг металевих виробів: їх працівники поліції вилучили та повернули власнику. 

В Ямполі правоохоронці розкрили крадіжку велосипеда. Підозрюваним виявився 38-річний житель району, який скористався недбалістю 59-річного чоловіка та поцупив біля магазину його залишений без нагляду велосипед. 

За всіма фактами в поліції слідчі відкрили відповідні кримінальні провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, в рамках яких правоохоронці перевірять всіх підозрюваних на причетність до інших подібних майнових злочинів. У залежності від тяжкості злочину всім їм загрожує покарання у вигляді сплати штрафу чи навіть ув’язнення строком до шести років.

Поділитися в соціальних мережах