З екс-голови Госпсуду Сумської області зняли електронний браслет

Із затриманого детективами Національного антикорупційного бюро за підозрою в одержанні неправомірної вигоди в 26,6 тисячі доларів колишнього голови Господарського суду Сумської області Олександра Коваленка зняли електронний браслет. Таке рішення прийняв Солом’янський районний суд міста Києва понад тиждень тому за результатами розгляду клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про продовження запобіжного заходу.

На думку судді, прокурором не додаються до клопотання доказів, які підтверджують існування цих ризиків у тому ж обсязі, що існували на момент обрання запобіжного заходу, тому необхідно зменшити кількість обов’язків, покладених на Коваленка.

Джерело: ru.slovoidilo.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах