З’явилася інформація про копів, які знущалися над людиною

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Фейсбуці повідомив подробиці вчорашнього інциденту із сумськими патрульними.

“Вчора ввечері в м. Суми, патрульні поліцейські Управління патрульної поліції в Сумській області (лейтенант поліції Ковальова Аліна та поліцейський Бойцун Владислав) відреагували на повідомлення громадянки про те, що на асфальті лежить невідома особа. Знайшовши даного громадянина, поліцейські всадили його на лавку і, в процесі спілкування з ним, почали застосовувати щодо нього фізичну силу. Саме спілкування і застосування фізичної сили можна спостерігати на відео, що було розповсюджено в мережі громадянами, які випадково побачили і зафільмували дану подію (я його теж додаю).

По отриманню інформації про дану подію, Департаментом патрульної поліції одразу було запущено службове розслідування, проводити яке, задля забезпечення максимальної об’єктивності і неупередженості, було доручено співробітникам служби моніторингу центрального апарату Департаменту.

Поліцейські, які приймали участь в події, та їх безпосередній керівник були відстороненні від виконання службових обов`язків на час проведення службового розслідування. За результатами проведення розслідування, всіх винних осіб буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності в межах дисциплінарних стягнень, передбачених чинним законодавством – аж до звільнення зі служби в поліції.

Таке поводження і відношення з боку патрульних поліцейських є вкрай неприйнятним, зневажливим і мене особисто обурює як поліцейського і офіцера. Ми завжди боремося і будемо боротися з таким в наших рядах!

Всі матеріали нами передаються до органів прокуратури для надання оцінки в межах кримінального законодавства, а результати службового розслідування повідомлю особисто!”, – написав Білошицький.

За неофіційною інформацією, Ковальва – коп із першого набору, до поліції працювала у “Сільпо”. Вона розлучена, отримує аліменти на дитину. Бойцун – коп з останнього набору, пропрацював близько двох місяців. До поліції офіційно не працював.

lgnn

Поділитися в соціальних мережах