З’явилася інформація про стан потерпілих від вибуху в нічному клубі

У результаті вибуху в нічному клубі “Луна”, який стався сьогодні вранці, 10 червня, постраждали восьмеро відвідувачів закладу віком від 20 до 34 років, з них – одна дівчина.

Двоє потерпілих госпіталізовані до Сумської міської лікарні № 5, решта – до обласної клінічної лікарні. Їхній стан характеризується як середньої тяжкості. Важких осколкових поранень немає. “З ними у двох операційних працюють хірурги, судинні хірурги,  – повідомив начальник управління охорони здоров’я Сумської ОДА Сергій Бутенко. – Мені через кожні півгодини доповідають про стан госпіталізованих, і наразі підстав говорити про те, що життя когось із них знаходиться під загрозою, немає”. За його словами, на місце події виїжджали 5 бригад „швидкої допомоги”.

Окрім 7 госпіталізованих, за медичною допомогою звернувся також охоронець закладу та ще один відвідувач, який захотів лікуватися амбулаторно.

Нагадаємо, сьогодні вранці затримано 28-річного сумчанина, якого охоронці нічного клубу “Луна” перед цим не хотіли пропускати до розважального закладу. Той, одягши балаклаву, на сходовому майданчику перед входом у клуб шбурнув гранату в людей.

Поділитися в соціальних мережах