З’явилися подробиці про зниклу дівчину

Як и повідомляли, дев’ятнадцятирічна Шостак Дарина пішла ранком 4 червня з дому і до теперішнього часу не повернулась. Місце її перебування і досі не відоме. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати дівчину і дуже розраховує на допомогу небайдужих громадян.

У поліцію Шостки з заявою про зникнення 19-річної дівчини звернувся її 29-річний брат. Він розповів, що напередодні, у понеділок, дівчина без будь-яких пояснень пішла з дому, прихопивши з собою дорожню сумку. Додому вона не повернулась, а її мобільний телефон вимкнений. На розшук Шостак Дарини Вікторівни, 1999 р.н. зорієнтовано весь особовий склад Шосткинського відділу поліції та інших поліцейських підрозділів Сумщини. 

На вигляд розшукуваній дівчині 20-25 років, зростом близько 150 см, худорлявої статури, має світле волосся та сірі очі. Особлива прикмета: на шиї мається татуювання у вигляді кола, в якому зображено дерево. Була вдягнена: у чорну в’язану кофту та сині джинси. Взута у сині кросівки. При собі мала чорну сумку. 

Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Можливо розшукувана дівчина знаходиться десь поруч з вами. Варто лише озирнуться та звернути увагу. Якщо ж комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в її розшуку, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою вулиця Свободи, 67 або зателефонувати за номерами 066-346-46-00, чергової частини 050-327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».

Поділитися в соціальних мережах