За фактом незаконного стеження за народним депутатом розпочато розслідування

Національна поліція України почала досудове розслідування в окремому кримінальному провадженні за фактами незаконного стеження за Андрієм Деркачем. Про це йдеться в листі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, опублікованому народним депутатом на своїй сторінці у Фейсбук.

Згідно з повідомленням, поліція відкрила кримінальне провадження №12018000000000268 від 28.04.2018 за ч. 2 ст. 344 КК України за фактом злочину «Втручання в діяльність державного діяча».

«Викладені у Вашому депутатському зверненні факти будуть перевірені в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні», – зазначає Аваков.

Деркач нагадав, що вже кілька місяців СБУ з подачі НАБУ веде за ним і за його помічниками незаконне стеження. «Це почалося після мого спілкування з детективами НАБУ по втручанню антикорупційного бюро у вибори президента США. Організовує цю провокацію по команді з центру начальник СБУ Сумської області Косинський і директор Харківського територіального НАБУ Кравченко. Діяльність без санкцій по збору інформації координує радник начальника Сумського СБУ Дульський», – написав Деркач.

Як повідомлялося, у липні 2017 року ГПУ відкрила провадження і почала досудове розслідування за заявою Андрія Деркача про незаконне втручання НАБУ, посадових осіб посольства України в США та інших представників української влади у вибори президента США.

foto1

Поділитися в соціальних мережах