За переробку газового пістолета у вогнепальний власник відбувся штрафом

4250 грн штрафу за злочин проти громадської безпеки – таке покарання отримав чоловік, якого було визнано винним за ч. 1 ст. 263-1 КК України (незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або неза­конне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв) та ч.1 ст.263 КК України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу)

Чоловік у 2006 році в установленому порядку отримав дозвіл на придбання газової зброї. У цьому ж році чоловік придбав газовий пістолет, на який йому був виданий дозвіл на зберігання та носіння газової зброї. У 2018 р. під час чергової перевірки власника зброї працівниками поліції було виявлено ознаки переробки в газовому пістолеті.

Згідно з висновком експерта перероблений газо-шумовий пістолет є короткоствольною вогнепальною зброєю. Даний пістолет був виготовлений промисловим способом із подальшою заміною штатної дросельної ствольної втулки на чокову, саморобним способом. У подальшому, будучи обізнаним з матеріальною частиною зброї та правилами користування нею, у порушення умов дозволу на право носіння та зберігання газової зброї чоловік незаконно зберігав вогнепальну зброю.

Вирок суду не набув законної сили і може бути оскарженим в апеляційному порядку, повідомляє прес-служба Роменського міськрайонного суду.

Поділитися в соціальних мережах