За самоволку військовий проведе місяць на гауптвахті

Суд виніс вирок у відношенні військовослужбовця, який самовільно залишив військову частину.

Вироком Сумського районного суду від 26 жовтня 2018 року громадянина Г. визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 407 Кримінального кодексу України, тобто самовільне залишення військової частини, і заарештовано терміном на один місяць із відбуванням у гауптвахті.

При розгляді кримінального провадження судом було встановлено, що громадянин Г. 27 квітня 2018 року виїхав за місцем свого проживання на святкові-вихідні дні, але 2 травня 2018 року, у визначений час не повернувся, тобто самовільно покинув розташування військової частини А 4532, яка дислокується за адресою: с. Стецьківка, Сумського району, і в подальшому, 22 травня 2018 року громадянин Г. був доставлений співробітниками зонального відділу Військової служби правопорядку Полтавського зонального відділу в розташування військової частини.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 4 ст. 407 КК України, так як він не з’явився вчасно на службу без поважних причин, в умовах особливого періоду. При визначенні міри покарання судом були враховані характер і ступінь суспільної небезпеки скоєного кримінального злочину, дані про особу обвинуваченого, дані, що його характеризують. Щире розкаяння, активне сприяння розкриттю злочину, а також те, що громадянин Г. має на утриманні трьох неповнолітніх дітей.

У даний час вирок суду не набрав чинності.

Поділитися в соціальних мережах