За тиждень телефонний шахрай “заробив” 200 тисяч грн

До Конотопського відділу поліції звернулася 86-річна місцева жителька. За словами пенсіонерки, їй зателефонував молодий чоловік, який назвався її онуком. Він повідомив, що скоїв ДТП, в якому постраждали люди, та наразі знаходиться в поліції. Аби у відношенні нього не відкривали кримінального провадження, попросив у бабусі грошей на лікування потерпілим від аварії. На щастя, старенька не розгубилась, згадавши перестороги справжніх правоохоронців, повідомивши про свою розмову з так званим родичем до поліції. А потім домовилась з аферистом про зустріч, на якій оперативники і затримали зловмисника.

«Підозрюваним виявився раніше неодноразово судимий 29-річний чоловік, який ошукав чотирьох пенсіонерів, — коментує Богдан Вайцеховський, начальник Конотопського відділу поліції. –  У скоєному він зізнався та розповів, що лише за тиждень такої «роботи» йому вдалось «заробити» майже 200 тисяч гривень. Його жертвами ставали лише пенсіонери віком від 72 до 86 років, а найбільшим «уловом» були п’ять тисяч доларів США».

Нині працівники поліції в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України вже оголосили підозру зловмиснику. Такі «заробітки» можуть коштувати йому п’ятирічного обмеження волі або трирічного ув’язнення.

Поділитися в соціальних мережах