За вбивство кочергою жителя Лебедина посадили на 15 років

Вироком Охтирського міськрайонного суду Сумської області 31-річного жителя м. Лебедина визнано винним в умисному вбивстві, замахові на вбивство та крадіжці (ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 15 п. 9 ч. 2 ст. 115 та ч. 2 ст. 185 КК України).

Встановлено, що раніше неодноразово судимий громадянин К. працював у одного з приватних підприємців м. Лебедина. Подія відбулась у ніч з 25 на 26 лютого поточного року, К. спільно з іншими працівником О. залишилися ночувати у металевому вагончику на підприємстві.

Згодом до них приєдналася знайома О., яка привезла з собою дві пляшки горілки. Весела компанія деякий час мирно спілкувалась, розпиваючи спиртні напої, однак згодом, коли О. вийшов на вулицю, К. почав чіплятися до жінки. Повернувшись у вагончик, О. побачив К. у ліжку зі своєю знайомою, яка намагалась чинити опір. Чоловік намагався завадити товаришу, втім той, взявши в руку металеву кочергу, наніс потерпілому декілька ударів по голові, від отриманих травм О. помер на місці.

Цією ж кочергою, щоб позбавитись свідка, К. наніс декілька ударів по голові жінки, яка втратила свідомість, проте залишилася живою. К., будучи переконаним, що жінка також мертва, забрав з її сумки гроші та мобільний телефон і втік з вагончика.

Як повідомив прокурор прокуратури Сумської області Олег Бондар, за вчинений злочин К. призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах