Затримали чоловіка, який хизувався ножем

Оперативні співробітники Сумського районного відділу поліції отримали інформацію, що 25-річний житель одного з населених пунктів району розгулює селом із штик-ножем. Для перевірки інформації поліцейські виїхали на місце, аби поспілкуватися з молодим чоловіком.
Вони зустріли підозрюваного у місцевому продовольчому магазині, де й виявили у нього закріплений на паску штик-ніж від німецької гвинтівки часів Другої світової війни.

«Зі слів власника «знахідки» він випадково натрапив на цей штик-ніж разом із чохлом, займаючись земляними роботами на власному городі, – говорить Андрій Сердюк, начальник Сумського районного відділу поліції. – Зброя хоч і поржавіла від часу, однак мала пристойний вигляд, тож новий власник вирішив використовувати її для самозахисту. Невідомо, як у подальшому місцевий житель розпорядився б цією холодною зброєю, як би співробітники поліції не вилучили її у нього».

Штик-ніж уже направлено на експерте дослідження, а за даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України. У разі визнання експертизою цієї «знахідки» холодною зброєю, її власнику загрожує кримінальна відповідальність від штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян до позбавлення волі на строк до трьох років.

27907451_1459190970870145_727339864889194948_o

Поділитися в соціальних мережах