Жінку обікрав сусід

Про те, що з приватного підсобного приміщення в місті Охтирці зникли алюмінієві вироби, до поліції заявила власниця викраденого майна. На виклик виїхала слідчо-оперативна група поліції. 

«Наші співробітники швидко встановили особу, що «доклала рук» до крадіжки, – коментує керівник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – Зловмисником виявився 23-річний місцевий житель. З’ясувалось , що у своєму минулому він вже мав судимість за вчинення подібних майнових злочинів».

Підозрюваний поцуплені речі заховав на власному подвір’ї, сподіваючись у майбутньому здати їх в металоприймальник на брухт. Отримані таким чином гроші розраховував витратити на власні потреби. Однак його планам завадили полісмени. 

Наразі знайдені та вилучені речі вже повернуті заявниці. У відношенні «горе-сусіда» відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України – (таємне викрадення чужого майна крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення, вчинене повторно). За крадіжку йому загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах