Житель Донеччини приїхав на Сумщину за віртуальним мопедом

До чергової частини Буринського відділення поліції із заявою про шахрайство звернувся 44-річний житель міста Краматорськ Донецької області.

Чоловік розповів, що його ошукав невідомий чоловік, у якого він намагався придбати мопед «Ріга Стелла». За його словами, оголошення про продаж мопеду він знайшов у соціальній мережі на відомому сайті. В оголошенні був вказаний номер мобільного телефону продавця, на який він відразу вирішив зателефонувати та уточнити умови оплати та доставки товару. Слухавку взяв чоловік, котрий назвався Євгенієм. Під час бесіди останній повідомив, що остерігається шахраїв, і тому гроші йому потрібно перерахувати відразу в повній сумі. А вже після того, як продавець отримає гроші, покупцю треба самому приїхати до нього додому і забрати мопед.

Краматорчанин погодився на запропоновані умови, пішов до найближчого відділення банку, і перерахував 2700 гривень на продиктований йому рахунок. Однак наступного дня, коли чоловік прибув на потязі за покупкою, побачив, що за вказаною нібито домашньою адресою продавця насправді знаходиться місцевий навчальний заклад. Спроба прояснити ситуацію нічого не дала – телефон Євгенія виявився «поза зоною доступу». Зрозумівши, що його ошукали шахраї, чоловік звернувся до найближчого відділку поліції.

Наразі за фактом скоєння злочину правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст .190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, у рамках якого ведуть пошуки зловмисника. І знову застерігають громадян бути більш уважними та пильними, і не перераховувати гроші за товар авансом, а сплачувати за покупку тільки про її отриманні.

Поділитися в соціальних мережах