Житель Сумщини поставляв наркотики у виправну колонію

Роменською місцевою прокуратурою у повному обсязі доведену вину 28-річного місцевого жителя, який систематично виготовляв та поставляв наркотичні засоби в Роменську виправну колонію.

Досудовим розслідуванням встановлено, що майже половину свого життя молодик відбував покарання за крадіжки та грабежі. Звільнившись у лютому 2017 року, чоловік вирішив змінити «напрям» своєї діяльності. Він виготовляв у домашніх умовах наркотичні засоби та реалізовував їх відповідним особам, зокрема засудженим. Так, у червні 2017 року чоловік перекинув через паркан колонії згорток із двома шприцами, в яких згідно висновку експертизи був особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований.

Окрім того, під час санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка виявлено та вилучено п’ять пляшок, частково заповнених речовиною темного кольору, яка відповідно до висновку експертизи є концентратом макової соломки.

За клопотанням прокуратури затриманому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. «У суді чоловік свою вину визнав частково, а саме лише у виготовленні та зберіганні наркотичних засобів для власного вжитку. Щодо згортку, який він перекинув через паркан колонії, пояснив, що зробив це на прохання товариша, ім’я та прізвище якого не пам’ятає, при цьому не був обізнаний про те, що там шприци з наркотиками», – зазначив керівник Роменської місцевої прокуратури Володимир Кузченко.

За вироком суду обвинуваченого визнано винуватим за та ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 309 (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, та без такої, а також збут психотропної речовини, вчинені повторно) КК України та засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах