Жителів Сумщини все частіше обкрадають знайомі та близькі

Останнім часом поліція все більше стикається з випадками, коли жертвами крадіїв стають їхні близькі та знайомі. «Поповнили» цю статистику і двоє жителів Сумщини.

Так, до Глухівського відділу поліції звернувся 27-річний житель району із заявою про викрадення телефону. Як з‘ясували правоохоронці, гаджет після спільного застілля «прибрав» до своїх рук 52-річний гість заявника. Останній до пуття й сам не міг пояснити, навіщо йому знадобився чужий телефон. Поліція вилучила викрадений мобільний, а щодо самого підозрюваного відкрила кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України. 

З подібною заявою про викрадення телефону звернулася до місцевої поліції 23-річна жителька Кролевця. Як пояснила молода жінка, будучи на гостинах, вона кілька разів дозволяла скористатися своїм мобільним одному з гостей, аж поки той, у черговий раз позичивши її сотовий, зник разом із ним у невідомому напрямку. Поліція в рамках відкритого за ч. 1 ст. 185 КК України кримінального провадження розшукує і зловмисника, і викрадену річ.

Правоохоронці знову застерігають громадян від надмірної довіри. Не слід залишати свої речі в руках малознайомих чи незнайомих людей, навіть якщо ви знаходитеся в одній компанії. Також не слід розповідати стороннім про свої статки. Заощадження та цінності необхідно тримати в надійному, захищеному від стороннього ока, місці. Гаманець, документи, ключі від квартири та автівку, мобільний завжди слід тримати при собі, навіть якщо виникає необхідність відійти буквально на кілька хвилин. Однак якщо вже так склались обставини, і людина все-таки стала жертвою злочину, необхідно негайно звернутися до поліції за цілодобовим номером «102» – чим скоріше почнеться слідство, тим більше шансів на розкриття злочину та повернення зниклих речей власнику.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах