Жительку Сумщини обдурили на 16 тисяч

З початку року на території Сумщини в поліції зареєстрували 159 випадків шахрайств. Статистику жертв «поповнили» жительки Сумського та Білопільського району, які потрапили на гачок аферистів та втратили свої кошти на загальну суму в 23 тисячі гривень.

Так, до поліції звернулася 75-річна пенсіонерка з Білопільського району. Жінка розповіла правоохоронцям, що стала жертвою телефонного шахрайства. Після телефонної розмови з аферисткою, яка назвалась поліцейською, заявниця втратила сім тисяч гривень. За словами старенької, незнайомка повідомила їй, що донька її збила дитину на дорозі, яка потребує невідкладного лікування, на що потрібні гроші. А коли вона погодилась допомогти, за підказками зловмисниці перерахувала гроші на запропонований нею рахунок. 

Інше повідомлення про шахрайство надійшло від 47-річної жительки Бурині. Вона також за допомогою платіжного терміналу перерахувала гроші телефонному незнайомцю, який назвався банкіром. Під приводом авторизації у банківській системі зловмисник заволодів її грошима у сумі 16 тисяч гривень. 

Сьогодні в поліції за цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», у рамках яких ведуться пошуки зловмисників. А правоохоронці продовжують закликати громадян бути менш довірливими з незнайомцями, не називати їм секретну інформацію по банківській картці та в жодному разі не перераховувати нікому своїх грошей, ким би вони не назвались. 

Поділитися в соціальних мережах