Злочинці обдурили 90-річну бабусю

До поліції Ямпільського відділення звернулася місцева пенсіонерка. Вона розповіла правоохоронцям, що її ошукав незнайомець, який назвався поліцейським: розповів, ніби син жінки разом з онуком стали винуватцями дорожньо-транспортної пригоди, в якій є потерпілі. Він зазначив, що люди знаходяться в тяжкому стані у лікарні, і, якщо вона хоче, аби її близькі не потрапили за грати, може матеріально допомогти родині потерпілих, на лікування яким потрібні зараз гроші.

Приголомшена новиною, жінка витягла наявні п’ять тисяч гривень зі схованки та віддала чоловіку. Після чого, зв’язавшись із родичами, зрозуміла, що її ошукали.

Нині в поліції за даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Правоохоронці продовжують звертатись до громадян з проханням, не бути занадто довірливими з незнайомцями, ким би вони не назвались, спілкуватись якомога більше з рідними та розповідати про ймовірні випадки шахрайств та зловмисників, які зухвало ошукують переважно пенсіонерів. Ніколи не віддавайте гроші незнайомцям та завжди перевіряйте отриману інформацію. Пам’ятайте, з такими пропозиціями звертаються лише шахраї.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах