Конотопчанка виграла сертифікат на участь у шоу “Україна має талант”

12 листопада у Києві пройшов фестиваль-конкурс талантів “Гармонія душі”, на якому конотопчанка Ірина Шевченко виборола гран-прі: сертифікат на участь у шоу “Україна має талант” без попередніх кастингів.

Цього року на фестиваль до столиці з’їхалося понад 700 учасників з усіх областей країни, які показали високий професійний рівень. Але конотопчанка стала найкращою. Ірина Шевченко – багаторазовий лауреат численних співочих конкурсів. Дівчина закінчила Сумське вище училище культури і мистецтв, нині навчається на факультеті музичного мистецтва в Ніжинському державному педагогічному університеті імені Миколи Гоголя. Пісні у виконанні Ірини транслюються по радіо “Культура”.

4b8b67e01d442bcd3dc2f774de0a06a0

Дівчина поділилася враженнями від конкурсу: “Це велика приємність для мене. Я, чесно кажучи не дуже готувалась до конкурсу, адже майже ввесь час у мене забирає навчання та участь у різних концертах, але я все ж таки наважилась, і як виявилось, дуже вдало… У цілому залишились прекрасні емоції, адже це справа мого життя, тому втома після конкурса досить приємна. Як-то кажуть, з посмішкою на обличчі, та радістю в душі”.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах