На Сумщині обрали кращого студента (фото)

Традиційно наприкінці осені визначають кращого студента Сумщини на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент року».

«У переддень традиційного Дня студента студенти з різних вишів визначають, хто є найкращим студентом кожного окремого вишу. Потім, у листопаді, всі найкращі студенти Сумщини збираються в місті Суми і ми обираємо найкращого студента в Сумській області, який у наступному році буде представляти Сумщину на Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України», — розповів начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко.

За почесне звання цього року боролися студенти з п’яти вишів. Найкращих визначали за такими номінаціями: науковці, медійники, спортсмени, громадські діячі, вокалісти та хореографи. Окрім номінацій, на кону був і головний титул.

Конкурсна програма розпочалася з дефіле, далі учасники підкорювали журі танцювальними постановками та вокалом, презентували відеовізитки та відповідали на питання, демонструючи свої інтелектуальні здібності.

Врешті-решт журі визначилися з переможцем – ним став студент Сумського національного аграрного університету Максим Герасименко. Хлопець поєднує в собі безліч талантів. «В університеті — величезна кількість напрямків, які намагаюся хоч якось пов’язати в собі. Намагаюся вести шоу, де-небудь поспівати, виступити, самоврядування студентське, брати участь у волонтерській діяльності, де потрібна допомога, якісь цікаві ідеї, я завжди радий допомогти», — коментує Максим.

Тепер переможець представлятиме наш регіон на Всеукраїнському конкурсі студентства.

29

31

33

34

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах